Türkçe
 
Hakkımızda

Firmamız yaklaşık 28 yıldır servis personel ve nakliye taşımacılığı yapmakta olup SÜREKLİ daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımızı artırmaktayız.

Firmamızın her zaman hedeflediği memnun müşteri  ve insana saygı olup bu konudan ödün vermemek için her zaman daha fazla çalışmaktayız.

Firmamız Çorlu Şubemiz merkez olmakla beraber ayrıca Lüleburgaz şubemizdede tüm Trakyayı daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Arbay turizm kendi güçlü servis ağı müşteri desteği eğitim ve kaliteli personelleriyle her zaman daha iyi olanı ve daha başarılı hedeflere doğru ilerlemektedir.

 

Ayrıca ;

Arbay turizm taş.ith.ihr.ve org.san.tic.ltd.şti. kurulduğu günden itibaren ana iştigal konularından biri olan fabrika personel taşımacılığı ve büyüyen bir lojistik firması olarakta faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Arbay turizm olarak lojistik sektöründe güçlü ve emin adımlarla ilerlemekteyiz 40 adet üzerinde kamyon, kamyonet, panelvan araçlarımız bulunmakta olup Trakya ve İstanbul kısmında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürün ve mallarını güvenli ve hızlı bir şekilde ilgili yerlere dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. İsterlerse müşterilerimiz her zaman ürün ve mallarının nerede olduğunu araçlarımızın anlık olarak izleyebilecekleri araç takip sistemi bulunmaktadır.

Arbay tur.  kendini kanıtlamış piyasa ve müşteri memnuniyetine hakim  sürekli değişime ve gelişmekte olan bir firma olarak Lojistik sektöründe emin ve güçlü adımlarla her zaman müşteri memnuniyet ve güvenilir bir firma olarak hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız.

 

MİSYON

İlk kurulduğumuzdan bu güne kadar iştigal konumuzla ilgili en önemli unsur insan ve insana hizmettir.

Her zaman önce insana hizmet diyerek ticareti ikinci planda tutmaktayız. FİRMAMIZ İÇİN Rekabet firmalar yada fiyat politikaları değiştirmek ticaret yapmak değil müşteri , gelişim ve kendi içimizdeki rekabeti artırmakla beraber hedeflerimize emin , doğru ve güven vererek ulaşmaktır.